«

Yenikent Evden Eve Nakliyat

Yenikent Powertrans Nakliyat’ın Kurucusu; Muharrem Doğan Evden Eve Nakliyatta Uzun Yıllara Emek Vermiş İlk Yenikent Nakliyat Firmasını Ankara Sincan Plevne Mahallesine Kurularak Bugünlere Gelmiş Olan Büyük Bir Evden Eve Nakliye Firması’dır. Taşımacılık Hayatında Ki Bu Yolculuğuna 2013 Yılında Yenikent’te Başlayan Ve Her Geçen Gün İstikrarlı Bir Şekilde Yoluna Devam Eden Yenikent Evden Eve Nakliyat www.powernakliyat.net İnternet Adresini Kurarak Sektörünün Önde Gelen Firmaları Arasında Yerini Aldı.

Kurulduğu Günden Bu Yana Geçen Zaman Zarfı İçerisinde Taşıyıcılık; Ve, Yöneticilik Dönemlerini Geçirdikten Sonra Çeşitli Ortaklıklarla İyi Bir Ticari Deneyimine Sahip Oldu. İşçilik, Ustalık Ve Ortaklık Dönemlerinde Evden Eve , Şehir İçi , Şehirlerarası Nakliyat Ve Daha Bir Çok Firmalar İle Çalışarak Deneyimli Profesyonel Personel Kadrosuyla Sektöründe En İyisi Olma Yolunda Emin Adımlar Atarak Bu Günler Ulaştı. Kurulduğu Günden Beri Müşteri Memnuniyetini Her Zaman Birinci Planda Tutan Yenikent Evden Eve Nakliyat; Faaliyetlerini Kalite, Güvenli, Sigortalı, Asansörlü, İstikrar Ve Güven Prensiplerinden Taviz Vermeden Sürdürmektedir.

Profesyonel Yönetim Kadrosu Ve Bünyesinde Çalıştırdığı Seçkin Personeliyle Özellikle Yenikent Asansörlü Taşımacılık, Yenikent Şehir İçi Nakliyat, Evden Eve Nakliyat Yenikent Ve Daha Bir Çok Nakliyat Üzerine Kapasitesini Geliştirmeye Başlayıp Kendi Sektöründe Lideri Olma Yolunda Sağlam Ve Emin Adımlarla İlerletmektedir. Teknoloji Ve Deneyimli İnsan Gücünün Birleşmesiyle Meydana Gelen Üstün Kaliteli Hizmeti Başta Türkiye Geneli Olmak Üzere Yenikentin Her Semtine Hizmet Vermekteyiz.

Yenikentte Evden Eve Nakliyat Sektöründe Lider Ve Seçkin Firmalara İhraç Etme Yolunda Çalışmalarına Başladı. Yenikent Powertrans Nakliyat Ana Uğraşı Konusu Kurumsal Banka, Ofis, Büro, Hastane, Okul, Dershane, Kurum Taşıma, Taşımacılık Hizmetleri Vermektedir. Yenikent Evden Eve Taşımacılık Hizmeti Almak İstediğiniz Taktirde, Size En Doğru Fiyat Ve Fiyatları Süre Teklifini Verebilmemiz İçin Sizden Aşağıdaki Bilgileri Talep Ederiz.
1-) Taşınacak Evimizin Katları Nedir ?
2-) Evimizdek Eşyalarımızın Durumu Nedir ?
3-) Eşyalarınızın Sigorta Bedeli Ne kadar Yeterlidir ?
4-) Eşyalarınızın Hangi Semtten Nereye Gideceğidir.
5-) Evden Eve Nakliyat Yenikentte Taşıma İşlemlerinde Firma Olarak Her Zaman Kalite Ve Hizmeti Ön Plana Çıkarmayı Amaçlamaktayız. Bu Kapsamda Taşıma Yapmadan Önce Bazı Ayrıntılı Çalışmalar Yaparak İşimizi En Az Sorunla Ve Müşterilerimizi Memnuniyet İçerisinde Bırakma Gayreti İçerisinde Bulunmaktayız. Öncelikle Taşıma İşlemi İçin Bizlere Başvuran Müşterilerimizin Evlerine Deneyimli Ve Tecrübeli Ekspertiz Göndererek Taşınacak Olan Eşyaların Ve Ürünlerin Durumları Kontrol Edilir, Nasıl Bir Araç İle Taşınacağı Ve Taşıma Sırasında Hangi Önlemlerin Alınabileceği İncelenir.

Ayrıca Ekspertizler Taşıma İşlemi İçin Müşteriden Talep Edilecek Olan Ücreti De Ücretleri De Bu Kontrol İşlemlerinden Sonra Netleştirir. Ekspertiz Sayesinde Alınan Bilgiler İle Hem Taşıma İşlemi İçin Kullanılacak Araç Ayarlanmakta, Hem Evinizdeki Taşıma İşlemi Yapılacak Olan Eşyaların Sigorta İşlemleri Tamamlanmakta Ayrıca Bölgeye Gidecek Taşıma Ekibinin Nasıl Bir Yük İle Karşılayacağı, Nasıl Bir Güvenlik Önlemi Alacağı, Nasıl Bir Paketleme Yapacağı Gibi Bilgiler Elde Edilmektedir.

Bu Sayede Siz Değerli Müşterilerimize  Oldukça Uygun Fiyata Ve Kaliteli Bir Hizmetler Sunulmaktadır. Yenikent Evden Eve Nakliyat Firması Olarak Öncelikle Kaliteyi Ve Güveni Savunduğumuz İçin Tüm Evden Eve Taşımacılık İşlemlerinde Kendimiz Tarafından Belirlenen Genel Kalite Güç Standartlarına Uygun Hareket Edilmektedir. Yenikent Nakliyat Kalitesini Sizde Yaşayın.!